11.07.2022 13:23

Провели щотижневу нараду

62cbfae8e0f36__IMG_20220711_090416.jpg

Сьогодні, 11 липня 2022 року, Кароліно-Бугазький сільський голова Андрій Апанасенко провів нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів сільської ради. В ході наради обговорили важливі питання щодо освітнього процесу на території Кароліно-Бугазької територіальної громади, соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та незахищених категорій громадян, які проживають на території громади. Питання розглянуті та надано відповідні доручення.

Присутні на нараді хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

62cbfae623905.jpg