07.06.2022 10:03

"Україна працює!"

629ef84abc970__FB_post-1.png

Головне управління Держпраці в Одеській області консультує та надає допомогу в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України.

Головне управління Держпраці в Одеській області повідомляє, що починає роботу новий портал Держпраці для підтримки роботодавців і працівників в умовах воєнного стану ( pratsia.in.ua). Держпраці розпочало проведення інформаційної кампанії "Україна працює!"

В межах проекту всім роботодавцям, що мають потребу і виявили бажання, працівниками Держпраці в межах компетенції надається необхідна фахова консультаційна допомога з широкого спектру питань, зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг тощо.

Проведення даної кампанії проходить з використанням візуальних матеріалів, розроблених за сприянням проекту ЄС-МОП "На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні".

Інформація ГУ Держпраці в Одеській області