31.05.2022 15:25

Ось і закінчився 2021-2022 навчальний рік. Сьогодні свято останнього дзвоника!

6296098debec2__285416855_5041727785935048_3118758152581568309_n.jpg

Сьогодні незвичне завершення навчального року для всіх нас. Військовий стан та активні бойові дії на території нашої держави внесли корективи не лише в навчальний процес, а й в наше життя. Це дало серйозний виклик освіті, адже навчання проходило дистанційно, водночас, ми навчилися цінувати живе спілкування, друзів, щирі дружні обійми.

Дякуємо усім працівникам закладів освіти! Поки педагоги навчали дітей за дистанційними формами, військовослужбовці та інші працівники створювали безпечні умови для роботи та навчання дітей.

Дякуємо батькам за терпіння, розуміння та любов до своїх дітей. Далі літні канікули…Вітаємо усіх, а особливо вас, наші любі діти, з початком відпочинку і літа! Нехай це літо подарує тепло, радість і здоров’я.

У 2022 році в закладах освіти Кароліно-Бугазької громади 22 випускники 11 класу та 46 девятикласників. Із них 2 випускники з числа внутрішньо переміщених.

Дорогі випускники! Щиро бажаємо вам найкращих результатів при складанні тестів, гідних вашого старання й праці. Ви вперше у своєму житті одержите перші документи про освіту. Це дуже важливий етап. Бажаємо вам, дорогі випускники, щоб ваше життя було світлим і радісним. Побільше вам любові до людей, до Батьківщини. Не забувайте своїх однокласників, свою школу, свою родину. Хай срібний дзвоник шкільного життя звучить не лише в пам’яті, а й у серцях протягом усього життя!

Кароліно-Бугазький сільський голова Андрій Апанасенко