13.05.2022 12:00

Введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг

627e1e71b1788__Без-названия-(10).jpg

Наразі Україна переживає складні часи у звязку із агресією з боку росії , а деякі її міста виборюють своє право на існування. Звичайно, населення знаходиться у скрутному становищі і потребує соціального захисту та підтримки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг.

До того ж, як зазначив очільник Міністерства розвитку громад та територій, сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах навпаки є великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів, тому велике прохання до споживачів вчасно сплачувати за надані комунальні послуги.

Бережіть себе та своїх близьких!