12.05.2022 10:34

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Міжнародним Днем медичної сестри!

627cb8bef3f18__1589268911_12_05_vitannya_z_dnem_medichno-_sestri.jpg

Шановні медичні сестри!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Міжнародним Днем медичної сестри!

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Україна зараз знаходиться у стані війни, і українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу. У зоні бойових дій вони рятують життя наших військових, а в мирних містах забезпечують гідний рівень медицини.

Професія медичної сестри - складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Медсестра - не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.

У Міжнародний День медичної сестри щиро бажаємо всім медсестрам, фельдшерам, акушеркам мирного неба, здоров’я, сімейного затишку та справжнього людського щастя! Висловлюємо безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!

З повагою, сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО