10.05.2022 14:02

Звертаємо Увагу на необхідності своєчасної сплати податків до державного та місцевого бюджетів

627a468d5db2a__images-(2).jpg

Шановні суб’єкти господарювання, приватні особи та підприємці Кароліно-Бугазької сільської територіальної громади

Звертаємо Вашу увагу на необхідність своєчасної сплати податків до державного та місцевого бюджетів:

Законом України від 15 березня 2022року №2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» змінено норми, встановлені Податковим кодексом України щодо сплати єдиного податку, порядку справляння плати за землю та нерухомого майна.

Норми закону передбачають несплату зазначених місцевих податків на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації.

Наразі перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року №75 (у редакції від 25.04.2022 №80).