Кароліно-Бугазька територіальна громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

08.10.2025 15:42

Сільський голова Андрій Апанасенко прийняв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

d928ff02-7c91-455d-a9f9-111440cc48d6.jpg

7 жовтня відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

Сільський голова Андрій Апанасенко особисто прийняв участь у Конгресі

Важливе засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, зібрало представників всіх громад Одеської області. Обговорили ключові питання розвитку регіону:

- Ефективне використання місцевих бюджетів

Бюджет на 2025 рік — 32,1 млрд грн. Перевиконання плану по власних доходах на 102,4% дає додаткові 543,5 млн грн, які будуть спрямовані на розвиток регіону.

- Підтримка Сил оборони та безпеки

1,45 млрд грн вже спрямовано на підтримку сил оборони, закупівлю техніки та спорядження для силових структур.

- Захист дітей та сімейні форми виховання

Більше 4 тисяч дітей виховуються в родинних формах, а 65 дітей цього року було усиновлено.

- Підготовка до опалювального сезону

Одеська область на 100% готова до зими. Встановлено 17 когенераційних установок для забезпечення стабільного теплопостачання.

Заслухали про результати діяльності громад у сфері міжнародного співробітництва.

В ході засідання було задано велику кількість запитань та обговорено низку проблемних питань, що стосуються розвитку Одеської області.