09.09.2025 15:20
Олімпійський тиждень в закладах освіти

Здається, ще зовсім нещодавно лунав перший дзвоник нового навчального року, а вже промайнув цілий тиждень — і ми знову зібралися на шкільному подвір’ї для традиційної лінійки.
Розпочали її урочисто — з виконання Державного гімну України. А далі пролунав гімн Олімпійських ігор, адже другий тиждень вересня у нашій школі традиційно проходить під знаком спорту — це Олімпійський тиждень: тиждень фізичної культури і спорту.
Звісно ж, відкрити його ми не могли без запальної руханки! Учениця 10 класу Петрунжел Антоніна показала ритмічні вправи, які з ентузіазмом повторювали не лише учні, а й наші спортивні вчителі. Усі зарядилися позитивом та енергією на цілий день і з гарним настроєм вирушили на уроки.
А попереду ще більше цікавого!
Вище! Швидше! Сильніше!
За інформацією Кароліно-Бугазького ліцею
Поділитись
Дізнайтеся також
10/09/2025
Соціальна рекламна кампанія «Змагайся чесно»
10/09/2025
Виходь на світло!
10/09/2025
Хто є платниками туристичного збору?
Усі новини