18.02.2022 10:58

До уваги бажаючих у 2022 році отримати безоплатні путівки до дитячих оздоровчих закладів!

620f60f323b88__1589268880_86fd78bde616b05a3c2c5f5efcd2123f_xl.jpg

У 2022 році Кароліно-Бугазька сільська рада має можливість безкоштовно направити до ДПУ «МДЦ «Артек» та до УДЦ «Молода Гвардія» на оздоровлення та відпочинок дітей віком від 7 до 17 років, таких категорій:

- дітей з багатодітних сімей;

- дітей із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства, одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

- дітей-сиріт;

- дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей з інвалідністю, здатним до самообслуговування;

- дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи;

- рідним дітям батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

- дітей, взятих на облік службами у справах дітей, як таким, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  (м. Київ), державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) є дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, в яких діти, направлені на оздоровлення та відпочинок, беруть активну участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

Путівки до ДПУ «МДЦ «Артек», УДЦ «Молода Гвардія» придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно.

Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном +380964027032 (Оболонська Алла Іванівна), або за адресою:              с. Кароліно-Бугаз, вул. Приморська, буд. 23, ІІ поверх.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення     А. ОБОЛОНСЬКА