08.02.2022 12:59

Громадські слухання щодо співпраці між громадами відбулися

62024d6d4b9f3__IMG_20220208_095616_1.jpg

Сьогодні у приміщенні Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району пройшли громадські слухання щодо співробітництва Білгород-Дністровської міської ради та Кароліно-Бугазької сільської ради про співфінансування (утримання) КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня Білгород-Дністровської міської ради». У ході виступу начальник управління охорони здоров‘я Білгород-Дністровської міської ради Андрій Соломієнко розповів про роботу міської багатопрофільної лікарні, про підписані нею пакети із Національною службою здоров’я України, про перспективний план розвитку лікарні та заходи, направлені на охорону здоров’я. Заступник сільського голови Євген Іваній звернув увагу на необхідність співпраці між громадами та позитивну результативність таких зустрічей із мешканцями громади, оскільки саме при двосторонніх діалогах між владою та мешканцями відповідної ради можливо вирішити всі життєво-важливі питання, направлені на покращення якості життя населення.

За результатами громадських слухань було одноголосно ухвалено Протокол засідання та рекомендовано головам громад винести проєкт договору на розгляд чергового засідання сесії Кароліно-Бугазької сільської ради. За її позитивного ухвалення депутатами буде підписано угоду про співробітництво громад у даному напрямку.