23.12.2021 14:43

Відзначені на високому рівні

61c4712552efd__изображение_viber_2021-12-22_10-14-45-620.jpg

22 грудня працівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Кароліно-Бугазької сільської ради прийняли участь в роботі засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашнього насильства та насильства за ознакою статі, торгівлі людьми. Засідання проходило в онлайн-режимі.

Під час засідання відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Кароліно-Бугазької сільської ради  відзначено на високому рівні. Відділом забезпечено інформування населення громади щодо роботи відділів, служб для підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства. На офіційному веб-сайті розміщено Дорожню карту допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, торгівлі людьми.