07.12.2021 09:54

З Днем місцевого самоврядування!

61af135626665__47588851.9od4fy3yiw.W665.jpg

Шановні депутати Кароліно-Бугазької сільської ради, ветерани та працівники органів місцевого самоврядування Кароліно-Бугазької територіальної громади.

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за рідне село, вирішують нагальні проблеми громади.

З проведенням реформи децентралізації на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально – економічний розвиток територіальних громад, за благополуччя їх жителів, забезпечення їх якісними послугами, за створення комфортних умов для проживання.

Ваша віддана праця, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є важливим внеском у розвиток нашої громади і держави в цілому.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів та задумів!

Кароліно-Бугазький сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО