17.09.2024 16:50

17 вересня в Україні відзначається День усиновлення

dcca75c3-d877-480f-8ad7-e209d546ef40.png

Згідно з Указом Президента України №455/2023 від 28 липня 2023 року, День усиновлення тепер відзначається 17 вересня. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

Це вже традиційний день вшанування справжніх людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові.

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але і найблагородніша місія людини.

Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі!

Висловлюємо вам найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!