06.09.2024 12:46

Сільський голова прийняв участь у нараді з представниками дорожніх організацій

3925f2e3-7e3e-4578-8b07-0fb7648f7a01.jpg

5 вересня під очільництвом голови (начальника) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША відбулась спільна нарада з головами територіальних громад району та представниками відповідальних дорожніх організацій з утримання та обслуговування автомобільних доріг загального користування, в якій прийняв участь Кароліно-Бугазький сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО

Спільно з заступником начальника Служби місцевих доріг в Одеській області з експлуатаційного утримання Олександром СУРМАЄМ, т.в.о начальника відділу містобудування, архітектури інфраструктури та ЖКГ РДА Галина ДОБРЄВА доповіла про стан підготовки дорожньо-мостового господарства до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років.

В ході наради Василь САМОКИШ акцентував увагу на пріоритетності збільшення витрат на потреби допомоги ЗСУ та інших військових підрозділів.

Учасники наради активно включались в обговорення питань відповідно порядку денного та мали змогу вносити власні пропозиції.