23.07.2024 15:52

Відбулася щотижнева нарада

66a24ac05137a__изображение_viber_2024-07-23_15-43-51-555.jpg

22 липня 2024 року сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО провів нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств сільської ради.

Обговорили план заходів на поточний тиждень

Сільський голова звернув увагу на попередження пожеж сухої рослинності на території громади. Наголосив на необхідності покосу сухої трави задля попередження її загорання.

Директор комунального підприємства "Бугаз" доповіла про стан справ із водопостачанням та вивезенням сміття в населених пунктах громади.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України