12.11.2021 11:27

Підвищення цифрової грамотності з використанням цифрових копій документів. Дія. Шеринг

618e34534ba2b___1636449882_613x321_2_0_nw.jpeg

Шеринг – сервіс, що дозволяє отримати копії цифрових документів користувача застосунку Дія за його згоди одразу в систему закладу.

Як відбувається шеринг копій цифрових документів?
Все дуже просто. Ви скануєте код для перевірки документа, користувач підтверджує передачу персональних даних – ви отримуєте всі поля документа у вигляді метаданих та pdf-файлу. Кожна копія має позначку точної дати копії та назви організації, яка її отримала. Метадані – об’єкт JSON з відповідними полями з документа. Завдяки передачі метаданих є можливість налаштувати автозаповнення відповідних полів у системі організації, наприклад, при реєстрації або заповнені анкети клієнта організації.

Інструкція з шерингу