26.04.2024 12:42

Шановні жителі Кароліно-Бугазької територіальної громади!

662b76f8b523d__1.jpg

38 років тому, 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

Кожного року ми вшановуємо пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи у день аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Чорнобиль є прикладом героїзму тих тисяч людей, які ризикували своїм життям, щоб зупинити розповсюдження радіоактивного пилу.

Сьогодні ми вшановуємо героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників правоохоронних органів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Наш обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.

Слава героям-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС! Вічна пам'ять загиблим героям-ліквідаторам!

Кароліно-Бугазька сільська рада