19.04.2024 10:54
"СОС Дитячі Містечка Україна" оголошує набір на Дитячий кемп психологічної підтримки
![66222362dd356__438221404_829387742555944_5005678555045928581_n.jpg 66222362dd356__438221404_829387742555944_5005678555045928581_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/220183/66222362dd356__438221404_829387742555944_5005678555045928581_n.jpg)
Благодійна недержавна організація "СОС Дитячі Містечка Україна" оголошує набір на Дитячий кемп психологічної підтримки – 14-денну програму, спрямовану на психологічну підтримку, відпочинок та відновлення для дітей віком від 7 до 17 років, які постраждали внаслідок збройної агресії.
Протягом перебування у кемпі учасників чекатиме активне та цікаве дозвілля, екскурсійні поїздки, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях і цілодобова психологічна підтримка фахівців.
Пріоритет при відборі надаватиметься дітям, які нещодавно виїхали з тимчасово окупованих територій, проживають у регіонах, де погіршилась безпекова ситуація або які перебувають під постійними обстрілами.
Для отримання деталей та подачі заявки для участі переходьте за посиланням: http://surl.li/seqxo.
____________
За інформацією Національна соціальна сервісна служба України.
#оздоровлення #відпочинок #переселенці #батьки #діти #психологічнапідтримка
![438221404_829387742555944_5005678555045928581_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/220184/438221404_829387742555944_5005678555045928581_n.jpg)