12.04.2024 11:35

Ракетний терор кремля можуть зупинити додаткові системи ППО і бойова авіація.

6618f2ae6c570__437038796_426119150106821_8775229128457872342_n.jpg

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки інформує

🛡 Ракетний терор кремля можуть зупинити додаткові системи ППО і бойова авіація.

Уночі 11 квітня ворог вкотре атакував ракетами і дронами критичну інфраструктуру в Київській, Харківській, Львівській, Запорізькій та Одеській областях.

▶️ Навесні ворог відновив масовані обстріли української енергетики. росія прагне не лише зупинити українську промисловість, але й знищити об'єкти теплової генерації, щоб значно ускладнити Україні наступний опалювальний сезон.

▶️ Нинішня хвиля ракетного терору призводить до більших руйнувань, ніж у попередні роки. Загальні збитки енергосистеми від російських обстрілів вже перевищили €11 млрд. Відбудова зруйнованих ТЕС потребує багато ресурсів – як часу, так і грошей.

▶️ Безперервно обстрілюючи Харків, російські війська прагнуть створити гуманітарну катастрофу в другому за розміром місті України.

▶️ російські війська створюють передумови для гуманітарних криз як на підконтрольних Україні територіях, так і на ТОТ. Це геноцидна війна проти українського народу.

▶️ Щоб завадити зловмисним намірам кремля, Україна повинна втримати стійкість, чому сприятимуть інвестиції у ППО та допомога у швидкому відновленні зруйнованої інфраструктури.