05.04.2024 14:28

Представники Кароліно-Бугазької сільської ради прийняли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації.

6613d502759b7__изображение_viber_2024-04-04_15-02-43-174.jpg

У заході взяла участь начальник відділу соціального захисту та охорони здоровя населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Валентина Муха. Засідання проходило в онлайн режимі.

Розглянули питання щодо можливості передачі об’єктів державної власності (гуртожитків) Міністерства освіти України до фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (алгоритм передачі закладів освіти з державної у комунальну власність), аналізу підготовки місць тимчасового проживання для розміщення евакуйованого населення, постраждалого внаслідок збройного конфлікту проти України, в умовах воєнного стану, утворення при Координаційному центрі підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації робочої групи з питань підтримки психічного здоров’я тощо.

изображение_viber_2024-04-04_15-02-43-174.jpg