02.04.2024 16:38

РОБОЧА НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ

660d5be26e177__434852487_726377439659033_2738818903579186081_n.jpg

1 квітня під головуванням очільника Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василя САМОКИША відбулась нарада з головами окремих територіальних громад.

Відповідно порядку денного про стан сплати мінімального податкового зобов’язання власниками та користувачами земельних ділянок сільськогосподарського призначення (фізичними особами) за 2022 рік на території Старокозацької, Маразліївської, Шабівської, Сергіївської, Кароліно-Бугазької та Мологівської громад інформувала т.в.о. начальника відділу економіки та агропромислового розвитку Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Олена МЕДУШІВСЬКА, спільно з представником ГУ ДПС в Одеські області Ларисою СИРОМЯТ. До обговорення питання долучились голови громад.

Окрім цього, в ході зустрічі розглянули питання забезпечення проведення заходів мобілізації на території району, стану приєднання органів місцевого самоврядування району до тестового середовища ЄДР, створення інформаційної бази даних об’єктів житлового фонду для ВПО.

По закінченню засідання в розділі «різне» Василь САМОКИШ, спільно з начальником відділу фінансів райдержадміністрації Тетяною ВОЛКАНОВОЮ та головами громад, обговорив питання виділення коштів на військові потреби окремих підрозділів ЗСУ. Також особлива увага була акцентована на дотримання принципу прозорості при здійсненні процедур публічних закупівель та неприпустимості нецільового використання коштів.