14.03.2024 16:26

Ветерани та їхні родини можуть отримати 1,5 млн грн гривень на відкриття та розвиток бізнесу

65f3091ee7a48__430133089_715565967406847_8941639361149009202_n.jpg

Український ветеранський фонд Мінветеранів починав відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу».

☝️За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.

✍🏻Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

▪️ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;

▪️дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;

▪️юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Прийом заявок триває 🗓️ до 18 березня 2024 року.

Більше про умови та покрокову інструкцію — на сайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/.../varto-pochaty-vlasnu-spravu/

За два роки Український ветеранський фонд підтримав 573 бізнеси ветеранів. Понад 293 мільйони гривень отримали переможці конкурсних програм ВАРТО від фонду.

Запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета надсилайте на 📧пошту uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua з обов’язковим зазначенням теми листа «Конкурс Проєктів “Варто почати власну справу» та номеру заявки.