14.03.2024 16:15

14 березня - День українського добровольця

65f3068fbde7d__День-добровольця.jpg

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Без сумніву можна сказати, що українські добровольці стали гордістю народу. В перші дні російської навали до лав тероборони ЗСУ записалось 37 тисяч людей. А вже на кінець березня 2022 року в Україні було зареєстровано понад 100 добровольчих формувань, які стали на захист рідної землі.

24 лютого 2022 року добровольцем став кожен: хтось пішов до військкомату і записався до збройних формувань, хтось почав робити «коктейлі молотова», хтось взявся готувати їжу, плести маскувальні сітки…

Готовність кожного добровільно стати на захист рідної країни є вирішальною запорукою перемоги української нації.

Висловлюємо подяку всім жителям громади, хто ніс і несе військову службу та захищає незалежність та суверенітет нашої держави.

Світла пам’ять героям-добровольцям, які загинули на болі бою.

Слава Україні! Героям Слава!