07.03.2024 15:47

ПРО ПРОЗОРИЙ РОЗГЛЯД БЮДЖЕТУ РАЙОНУ – В ХОДІ СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ З ГОЛОВАМИ ГРОМАД

65e9c58984009__431517323_710387391258038_8353881551325267158_n.jpg

Сьогодні, 4 березня, відбулась селекторна робоча нарада з головами громад району під головуванням очільника Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василя САМОКИША, за участю військових, правоохоронних, рятувальних підрозділів та інших.

Одним з головних питань порядку денного наради було використання коштів місцевих бюджетів на першочергові потреби Сил оборони та Збройних Сил України. В ході його обговорення, Василь САМОКИШ звернув увагу присутніх на необхідність визначення пріоритетності фінансування з місцевих бюджетів, адже в умовах воєнного стану витрати повинні бути адекватні сьогоденню, а максимум ресурсу – спрямовано на підтримку Сил оборони.

Також були розглянуті питання нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту на території району в умовах режиму воєнного стану, благоустрою населених пунктів району в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня довкілля-2024, стану злочинності на території району (в т.ч. серед дитячого населення та факти домашнього насилля над дітьми), організації суспільно-корисних робіт на території району та інші нагальні питання.

Білгород-Дністровська районна державна адміністрація