04.03.2024 16:51

Сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО прийняв участь у селекторній нараді

65e5dfeca208b__изображение_viber_2024-03-04_16-41-47-676.jpg

Сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО прийняв участь у селекторній робочій нараді під головуванням очільника Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василя САМОКИША, за участю військових, правоохоронних, рятувальних підрозділів та інших.

Одним з головних питань порядку денного наради було використання коштів місцевих бюджетів на першочергові потреби Сил оборони та Збройних Сил України.

Були розглянуті питання нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту на території району в умовах режиму воєнного стану, благоустрою населених пунктів району в рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня довкілля-2024, стану злочинності на території району (в т.ч. серед дитячого населення та факти домашнього насилля над дітьми), організації суспільно-корисних робіт на території району та інші нагальні питання.