01.03.2024 13:29

ЗМАГАННЯ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» КРОКУЮТЬ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИМ РАЙОНОМ

65e1bc340d98b__429666823_708144974815613_1249545817425849311_n.jpg

28 лютого право на участь в районних змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» виборювали учні закладів загальної середньої освіти Татарбунарської міської та Лиманської сільських рад.

На урочисті заходи були запрошені голова Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, Татарбунарський міський голова Андрій ГЛУЩЕНКО, начальники відділів освіти – Ольга ВИХРИСТЮК, Тетяна КАРПЕНКО, головний суддя змагань, директор КЗ «Татарбунарська ДЮСШ» Віталій БОНДАРЮК та інші.

Урочисте відкриття розпочалося з виконання Державного Гімну та хвилини мовчання за тих, хто віддав життя за незалежность України.

Виступаючі побажали учасникам спортивного азарту, енергії, наснаги, наполегливості і звичайно перемоги.

Яскравими виступами команд з черліденгу Татарбунарського та Трапівського ліцеїв розпочався захопливий турнір. До змагань з футзалу долучилися юні спортсмени з Борисівського, Дельжилерського, Струмківського, Татарбунарського, Трапівського ліцеїв та Татарбунарського ліцею імені В.З.Тура. Після напруженої боротьби першість виборола команда Татарбунарського ліцею.

Усі учасники були нагороджені дипломами, кубками та подарунками.

Вітаємо команди та їх наставників, бажаємо подальших перемог.