29.02.2024 16:24

Прийняли участь в засіданні КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

65e093bb4d5a3__изображение_viber_2024-02-29_12-21-20-084.jpg

Сьогодні, 29 лютого, за дорученням сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА, начальник управління соціального захисту та охорони здоровя населення Кароліно-Бугазької сільської ради Валентина Муха прийняла участь в онлайн-засіданні, яке очолив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації, керівник Координаційного центру Дмитро РАДУЛОВ.

Під час робочого засідання обговорили питання підтримки ветеранів та можливостей міжнародних партнерів у наданні допомоги громадам, дорожньої карти сервісів і соціальних послуг Одещини під час переходу від військового до цивільного життя, утворення в межах Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній військовій адміністрації робочої групи з реалізації прав на житло окремих категорій внутрішньо переміщених осіб та осіб, які виїхали з території України внаслідок збройної агресії рф, опрацювання інформації, наданої Фондом державного майна, стосовно обʼєктів державної власності (гуртожитків), розташованих на території Одеської області щодо можливості передачі таких обʼєктів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Учасники зустрічі мали змогу отримати вичерпні відповіді та роз'яснення відповідно вищезгаданих питань.