09.02.2024 13:43

Відбулося третє засідання Робочої групи з розробки Плану відновлення і розвитку Кароліно-Бугазької громади.

65c610116d34c__изображение_viber_2024-02-09_12-44-59-786.jpg

Дана діяльність реалізується в нашій громаді в рамках грантового проекту "Раннє відновлення України" та фінансується коштом уряду Великої Британії. Захід є однією з активностей проєкту Good Governance Fund “Планування відновлення в громадах”, що реалізується Abt Britain та ТОВ “КПМГ-Україна” за підтримки уряду Великої Британії (UK International Development).

Регіональний радник проекту Віктор Бондарук презентував попередні напрацювання та проєкт бачення розвитку Кароліно-Бугазької територіальної громади. Спільно з членами робочої групи визначили пріоритетні напрями, етапи та ключові проєкти відновлення громади.

Була відзначена активність нашої Робочої групи. Загалом напрацьовано 31 проєктну ідею по всій території громади. Їх реалізація зробить нашу громаду успішною, спроможною та додасть згуртованості.

Висловлюємо щиру подяку пану Віктору за фахову експертну підтримку!

Далі - доопрацювання деяких питань, внесення актуальних проектів до системи DREAM та винесення документу на розгляд сесії Кароліно-Бугазької сільської ради.

Працюємо далі.