02.02.2024 11:44

Прийняли участь у робочій нараді РДА

65bcb9a850d0c__421957357_692510923045685_5835433363699740640_n.jpg

1 лютого в Білгород-Дністровській районній державній адміністрації відбулася робоча нарада, в який взяв участь заступник сільського голови Максим Поляков.

Нарада проходила під головуванням голови (начальника) Білгород-Дністровської РДА Василя Самокиша за участю представників ДП «Служба місцевих автомобільних доріг», Держпродспоживслужби, Білгород-Дністровської філії ООЦЗ, Державної служби з питань праці, а також військових, рятувальних та правоохоронних підрозділів.

Активне обговорення серед голів територіальних громад викликало питання забезпечення проїзного стану дорогами місцевого значення, з яким присутніх інформував директор ДП «Служба місцевих автомобільних доріг» Андрій СМОЛЯРОВ. Голови громад вносили свої пропозиції щодо вирішення існуючих проблем, які обов’язково будуть враховані у подальшій роботі.

Окрім того, у ході наради були розглянуті питання про хід виконання розпоряджень Одеської облдержадміністрації щодо проведення заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району, роботу місцевих комісій з питань дотримання законодавства про працю щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення на підвідомчій території на 2024-2025 роки, порядок призначення та виплати компенсації особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі тощо.