26.01.2024 14:33

Прийняли участь у селекторній нараді РДА

65b8ecdf7e838__изображение_viber_2024-01-26_11-42-55-954.jpg

25 січня 2024 року сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО прийняв участь у селекторній нараді Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Нарада проходила під очільництвом голови (начальника) Білгород-Дністровської районної державної районної (військової) адміністрації Василя САМОКИША. У селекторній нараді прийняли участь голови сільських, селищних, міських рад району, представникі РТЦК та СП.

В ході наради розглянули питання проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району, стан забезпечення безпеки та стійкості об’єктів критичної інфраструктури району в умовах воєнного стану та ознайомились з результатами засідання робочої групи Одеської обласної державної (військової) адміністрації «Прозорість і підзвітність» від 24 січня.

По закінченню зустрічі Василь САМОКИШ акцентував увагу очільників громад на необхідності своєчасного подання декларацій.