23.10.2021 11:55

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: на Укрзалізницю чекає найбільше в історії оновлення парку вантажних вагонів

6173ceefe152d__1-40-800x445.jpg

В Україні за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» буде масштабно оновлено парк вантажних вагонів Укрзалізниці.

Голова Міністерства інфраструктури Олександр Кубраков анонсував програму оновлення рухомого складу Укрзалізниці. Протягом кількох років планують списати десятки тисяч застарілих вагонів і придбати 45 тисяч нових на 100 млрд гривень.

Таке велике замовлення машинобудівна промисловість України отримає вперше за часи незалежності. Оновлювати парк вагонів, за словами радника міністра інфраструктури Івана Федорка,  будуть в рівних долях “Укрзалізниця” і приватні власники.