08.01.2024 14:28

Сільський голова провів нараду

659bea94c670c__изображение_viber_2024-01-08_11-00-20-779.jpg

8 січня сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО провів нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств сільської ради.

За прогнозами синоптиків, відсьогодні, на території Одеської області очікується погіршення погодних умов − дощ з переходом в сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, зниження температури повітря.

У разі ускладнення погодних умов, комунальні служби будуть задіяні до ліквідації негоди.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України