08.01.2024 14:21
Ти як?
![659be9efd5605__416032497_315052591526719_1236559763983781267_n.jpg 659be9efd5605__416032497_315052591526719_1236559763983781267_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176818/659be9efd5605__416032497_315052591526719_1236559763983781267_n.jpg)
Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.
Сьогодні тисячі українських дітей чекають з фронту дідуся, брата, маму чи тата, а дехто і обох батьків. В цей період малеча особливо вразлива і як ніколи потребує підтримки.
Психологи Центр здоров'я та розвитку "Коло сім'ї" радять за можливості не розривати зв’язок дитини з близькою людиною, висловлюватися обережно, але бути щирими, а ще — не забувати про активності, які допоможуть пережити тривогу і смуток
![415219375_315052851526693_2917183047889587860_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176819/415219375_315052851526693_2917183047889587860_n.jpg)
![415986079_315052761526702_8485822686818844772_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176820/415986079_315052761526702_8485822686818844772_n.jpg)
![416008701_315052648193380_8537429055074819085_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176821/416008701_315052648193380_8537429055074819085_n.jpg)
![416032497_315052591526719_1236559763983781267_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176822/416032497_315052591526719_1236559763983781267_n.jpg)
![416068962_315052711526707_8507649610627475419_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176823/416068962_315052711526707_8507649610627475419_n.jpg)
![416074475_315052804860031_2043227910126298673_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176824/416074475_315052804860031_2043227910126298673_n.jpg)
![416092683_315052901526688_6618431213387262554_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/176825/416092683_315052901526688_6618431213387262554_n.jpg)