31.12.2023 17:20

Вітання з Новим 2024 роком!

659186eddc4be__z-novim-rokom-nehaj-vin-prinese-peremogu-ukraini-2024-novoricne-10706.jpg

Шановна громадо!

2023 рік продовжувався воєнними діями. Українці переживають складні випробування, непоправні втрати та багато гірких новин. Але наша єдність, підтримка та віра в ПЕРЕМОГУ допомогли нам вистояти! Ми працюємо, виховуємо дітей, допомагаємо Збройним Силам України та віримо в ПЕРЕМОГУ!

Щиро вітаю вас із Новим 2024 роком!!! Зичу кожному міцного здоров'я, родинного затишку, добробуту, тепла та світла у ваших оселях!

Ми живемо й продовжуємо нашу боротьбу у Новому 2024 році. Підтримуйте один одного, і, звичайно, наших мужніх, сміливих, відважних воїнів-захисників!

Дякуємо нашим воїнам-захисникам, за можливість жити та працювати, збиратися в колі рідних та друзів, мріяти та посміхатися.

Впевнений, що для нас українців, бажання лише одне - ПЕРЕМОГА над ворогом та мир в Україні!

З НОВИМ РОКОМ! Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Кароліно-Бугазький сільський голова

Андрій АПАНАСЕНКО