Кароліно-Бугазька громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

06.10.2021 16:08

Для початкових класів Кароліно-Бугазького та Затоківського закладу загальної середньої освіти придбано інтерактивні панелі INTBOARD GT50

За кошти місцевого бюджету Кароліно-Бугазької сільської ради придбано дві інтерактивні панелі INTBOARD GT50 для початкових класів Кароліно-Бугазького та Затоківського закладу загальної середньої освіти. Техніка придбана на загальну суму 99,5 тис. грн

Інтерактивна панель являє собою мультимедійну систему на базі ОС Windows і оснащується сумісним обчислювальним модулем з  процесором Intel® Core™.

Управління елементами на екрані мало чим відрізняється від принципу роботи зі смартфоном. Дисплей розпізнає одночасні дотики у двадцяти точках. Введення і управління здійснюється як за допомогою пальців руки, так й з використанням стилуса.

Завдяки вибору прикладного програмного забезпечення, інтерактивні дисплеї забезпечують унікальні можливості для спільної роботи з просторовими даними, текстом, таблицями, відео, зображеннями і графічними об’єктами, в тому числі 3D.

Вищезгадана техніка нещодавно пройшла сертифікацію щодо доступу в освітній процес. І Кароліно-Бугазька сільська рада єдина в Одеській області придбала інноваційну інтерактивну панель INTBOARD GT50, яка працює без проектора.

Із застосуванням такої інтерактивної дошки навчальний процес в школі проходить досить легко, цікаво і весело. Дітям подобається працювати на уроці, їм легко і цікаво - це головне. Хочеться зазначити, що грамотне застосування інформаційних технологій в навчальному процесі початкової школи сприяє розвитку в учнів теоретичного мислення, сприйняття, підвищує мотивацію навчання і стимулює пізнавальний інтерес учнів.