01.10.2021 09:05

Кароліно-Бугазький ЗЗСО відкритий до партнерства та співпраці

6156a5a642c64__IMG_20210820_093406_1.jpg

В рамках міжнародної програми PLAS-2030 підписаний Меморандум про співпрацю між фундацією «Центрально-Європейська Академія Навчань та Сертифікації» (CEASC) та Кароліно-Бугазьким закладом загальної середньої освіти з впровадження європейських стандартів в системі освіти України:

CEASC передбачає:

- впровадження світових практик підготовки фахівців в освітній сфері;

- формування навичок та компетентностей сучасності в учнів та педагогів;

- обмін передовим досвідом проектного підходу в організації роботи навчальних закладів.

Також закладом підписана Угода про співпрацю з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Покоління UA» з метою популяризації професії ІТ-фахівця та сприяння розвиткові науково-технічного потенціалу молоді.

Вже повідомлялося, що на базі Кароліно-Бугазького ЗЗСО створена Філія «Дівчата STEM», завдання якого полягають у впровадженні освітніх STEM-проєктів, обізнаності про STEM.

Дівчата STEM – це Всеукраїнська ініціатива, яка спрямована на розвиток Філіалів у межах проекту «Трамплін до рівності» за фінансової підтримки уряду Швеції.

Школа відкрита до партнерства та співпраці, що дає більше сучасних можливостей для навчання учнів і вчителів.

logo_ceasc1.png unnamed-(5).jpg