24.09.2021 16:44

До уваги громадян! Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

6151cb7891e6b__дія.jpg

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП. Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг.  Проєкт реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах   Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкту SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади.

Завдяки Платфомі Дія Центрів кожен українець, який планує візит за адміністративною послугою,  на платформі може сформувати маршрут до найближчого Центру, перевірити актуальний графік його роботи а також оцінити якість обслуговування. Незабаром з’явиться можливість попереднього запис до Центру онлайн.  Мінцифри планує запустити цю функцію у 2022 році та масштабувати на всі ЦНАПи в Україні, а їх вже понад 2,2 тис. точок.

На платформі Дія Центрів громадяни зможуть:

– дізнатися інформацію про роботу Центрів;

– знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру;

– перевірити ефективність Центрів на дашбордах;

– залишити відгук про візит до Центру;

– записатися до Центру онлайн (у 2022 році).

Щоб відвідати Платформу Дія Центрів  Вам необхідно перейти за посиланням: https://center.diia.gov.ua/