25.05.2023 10:52
Увага! Відключення електропостачання
![646f142763f2b__1636622221_elektroenergija.jpg 646f142763f2b__1636622221_elektroenergija.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/96910/646f142763f2b__1636622221_elektroenergija.jpg)
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Кароліно-Бугазької сільської територіальної громади.
У зв’язку з виконанням цих робіт 27 травня з 08.00 до 20.00 планується відключення електроенергії в с. Кароліно-Бугаз
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі повідомлення